J.M.SIEBER

Do Parlamentu za politické hnutí Řád národa - Vlastenecká unie

Otázky a odpovědi

Napsat komentář

 

14.09.2017 (12:21)Jan Lukáš Pikard | Czexit???

Reagovat

04.08.2016 (09:35)Přemysl Ora | podpora

Dobrý den pane Siebere,

se zájmem sleduji Vaši kandidaturu.

Rád bych Vám položil dvě otázky:

1) Jste velmi aktivní člověk, provoz muzea, deratizační firmy, realitní společnosti atd. vás musí stát moc energie a času, zvládnete to skloubit s funkcí senátora?

2) Je možné vaši kandidaturu nějakým způsobem podpořit?

Děkuji a Vzhůru k vítězství!

04.08.2016 (15:24)J.M.Sieber pro Přemysla

Ještě jste zapomněl na moje herectví, to je také dost náročné. Ono je to hodně o tom, co si nastavím jako prioritu. Zatím je to herectví. Pokud bych byl zvolen do Senátu, byla by pro mne práce v Senátu prioritou. Muzeum a sbírky bych omezil. DDD Servis by dělala sekretářka a zaměstnanci, realitní kancelář stejně. Já jsem takový typ, že si nemyslím, že bych uměl vše a musel vše dělat. Takže moje manželka a zaměstnanci dokáží firmu vést.

Podpořit mojí kandidaturu můžete tím, že budete rozmlouvat s lidmi okolo Vás a budete o mně a mých postojích diskutovat. Pak také, když příjdete v volbám. 70% lidí nechodí k volbám do Senátu. To je škoda.

Reagovat
Co je Politické hnutí Řád národa?

Politické hnutí Řád národa je jediným politickým subjektem v naší zemi, který se veřejně hlásí ke konzervativnímu nacionalismu. Našimi prioritními hodnotami jsou vlast, národ,  tradiční rodina,  historické odkazy a tradice,  práce a vymáhání zákonnosti  na všech bez rozdílu.

  • JSME KONZERVATIVNÍ NACIONALISTÉ
  • JSME HRDÍ VLASTENCI

Proč jsme jiní?

  • Jsme jediný politický subjekt v této zemi, který našel odvahu hlásit se veřejně ke konzervativnímu nacionalismu.

  • Nejsme kabinetní politický subjekt s několika členy a to jen pro získání moci a přístupu k financím, ale budujeme klasický politický subjekt s členskou základnou.

  • Stanovy žádného politického subjektu v této zemi neobsahují taková vnitrostranická pravidla, jako naše politického hnutí ŘN, kdy naše snažení je podřízeno jedině následujícímu.Otázky a odpovědi

© 2018 Insion